Otevřít menu
Doprava dnes
-

Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí

V pondělí 28. listopadu 2022 uvede Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) do provozu odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí v levém jízdním pruhu. Celá odpočívka prošla kompletní opravou, při níž se realizovala zejména výměna vozovkového krytu a obrub parkovišť pro osobní vozidla za čerpací stanicí a před fastfoodem.

13:57 / 27. listopadu 2022
Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčíi

Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD.

Před blížícím se uvedením do provozu probíhají dokončovací práce, přičemž se dokončila pokládka nového vozovkového krytu. Navíc se obnovilo vodorovné dopravní značení.

Publikoval: Karel Geba (Zdroj: ŘSD)

Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD.. Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD.. Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD.. Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD.. Fotoreport: ŘSD uvede do provozu levou odpočívku na dálnici D1 u Velkého Meziříčí Foto: Opravy na odpočívce na D1 u Velkého Meziřící. Zdroj: ŘSD..
zpět na články

inzerce

nahoru