Otevřít menu
Doprava dnes
-

Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) během tohoto víkendu uvedlo do provozu nový dálniční most s evidenčním číslem D4-024..2 v levém jízdním pásu ve směru na Prahu. Došlo na demontáž dopravně inženýrského opatření. V inkriminované části dálnice v kilometru 28,9 u Staré Huti tak byl zaveden běžný provoz. Oprava mostu se zahájila v dubnu 2022.

14:20 / 8. října 2022
Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4i

Foto: Dálniční most na D4 - rekonstrukce září 2022. Zdroj fotky: ŘSD.

Řidiči se na dálnici D4 dočkají zprovoznění dálničního mostu ve směru na Prahu na kilometru 28,9 u Staré Huti. Komunikace byla během tohoto víkendu uvedena do běžného vedení provozu typem 2+2 jízdní pruhy. Most se však bude opravovat i nadále. Celková rekonstrukce bude pokračovat na jaře příštího roku ve směru dálnice na Příbram. I tuto část čeká úplná demolice a následná výstavba nové mostní konstrukce. Ta bude technologicky i časově probíhat stejně jako již hotová část za podobného dopravního omezení, jaké bylo realizované letos.

Autor: Petr Dejnožka (Zdroj: ŘSD)

Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4 Foto: Dálniční most na D4 - rekonstrukce září 2022. Zdroj fotky: ŘSD.. Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4 Foto: Dálniční most na D4 - rekonstrukce září 2022. Zdroj fotky: ŘSD.. Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4 Foto: Dálniční most na D4 - rekonstrukce září 2022. Zdroj fotky: ŘSD.. Fotoreportáž: Během tohoto víkendu se uvedl do provozu dálniční most na D4 Foto: Dálniční most na D4 - rekonstrukce září 2022. Zdroj fotky: ŘSD..
zpět na články

inzerce

nahoru