Otevřít menu
Doprava dnes
-

Kamil Holenda je novým obchodním ředitelem PKP CARGO INTERNATIONAL

První březnový den byl jmenován novým obchodním ředitelem společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL Kamil Holenda. Ten bude i nadále ve skupině působit ve funkci předsedy představenstva AWT Rekultivace, dceřiné společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL. Na pozici obchodního ředitele PKP CARGO INTERNATIONAL nahradil Annu Różalskou, která přechází na pozici vedoucí obchodní oddělení pro segmenty intermodal a automotive.

15:54 / 15. března 2022
Kamil Holenda je novým obchodním ředitelem PKP CARGO INTERNATIONALi

Foto: acri.cz

Kamil Holenda v rámci své profesní kariéry například působil jako jednatel a ředitel firmy Keravit a později zastával pozici generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti SEEIF Ceramic. Od dubna 2017 je členem představenstva AWT Rekultivace a od srpna 2018 předsedou představenstva této společnosti. Je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

„Kamil Holenda má dlouholeté obchodní a manažerské zkušenosti s řízením společností. Zná velmi dobře procesy ve skupině PKP CARGO INTERNATIONAL a má tudíž skvělé předpoklady pro vedení obchodního úseku. Bude odpovědný za řízení obchodního týmu, byznysových a rozvojových aktivit skupiny, plnění našich ambiciózních cílů a koordinaci našich obchodních aktivit se společnostmi skupiny PKP CARGO. Přeji mu jménem představenstva společnosti mnoho pracovních úspěchů v nové funkci a spokojených stávajících či nových zákazníků,“ říká Dariusz Seliga, předseda představenstva PKP CARGO INTERNATIONAL.

Publikoval: Bc. Filip Červenka (zdroj: acri.cz)

zpět na články

inzerce

nahoru