Otevřít menu
Doprava dnes
-

Krajské letiště v Karlových Varech má novou jednatelku

Společnost Letiště Karlovy Vary s.r.o., má nové vedení. Rozhodla o tom Rada Karlovarského kraje na základě doporučení komise ve výběrovém řízení. Jednatelkou letiště se stala Alice Justina Undus, která dosud působila jako viceprezidentka společnosti AERO Vodochody AEROSPACE a. s.

16:39 / 13. ledna 2022
Krajské letiště v Karlových Varech má novou jednatelkui

Foto: kr-karlovarsky.cz

V předchozím období vedl karlovarské letiště dnešní předseda představenstva Letiště Praha, a. s. Jiří Pos. Po jeho odchodu loni v srpnu převzal řízení letiště jeho tehdejší provozní ředitel Václav Černý. „Do výběrového řízení se přihlásili celkem 3 uchazeči včetně současného jednatele Václava Černého. Výběrová komise se shodla na výsledku, který doporučila ke schválení Radě Karlovarského kraje. Ta s platností od úterý 11. ledna jmenovala do funkce jednatelky letiště Alici Justinu Undus. Pevně věřím, že její zkušenosti z předchozího působení v Aeru Vodochody, ve Svazu českého leteckého průmyslu a v dozorčí radě Letiště Praha budou výhodou a přínosem pro řízení karlovarského letiště a pro jeho další rozvoj,“ uvedl neuvolněný krajský zastupitel Jan Bureš. 

Ve výběrové komisi, která posuzovala jednotlivé uchazeče, nechyběli zástupci Odboru civilního letectví Ministerstva dopravy a Úřadu pro civilní letectví.

Autor: Mgr. Petr Dejnožka (zdroj: kr-karlovarsky.cz)

zpět na články

inzerce

nahoru