Otevřít menu
Doprava dnes
-

Nabíjíte mobil v automobilu pohodlně? Teď navíc bezpečně a bez drátů!

Značka Yenkee představila novou magnetickou bezdrátovou nabíječku telefonu Yenkee YSM 615 s upevněním do větracích otvorů automobilu. 

14:42 / 22. února 2022
Nabíjíte mobil v automobilu pohodlně? Teď navíc bezpečně a bez drátů!i

Foto: Yenkee

Nová verze nabíječky do automobilů je díky otočnému kloubu s rotací 360° a nastavitelnému úhlu pro optimální zobrazení displeje perfektním řešením na cesty. Magnetické uchycení telefonu a bezdrátové nabíjení je kompatibilní s technologií MagSafe, a proto je vhodná pro telefony Apple iPhone.

Nabíječka Yenkee YSM 615 podporuje rychlé nabíjení o výkonu až 15 W. Díky inteligentnímu čipu rozpozná vaše zařízení a spustí nabíjení s optimálním výkonem. Pro dosažení rychlého nabíjení musíte k nabíječce připojit adaptér s technologií QC 3.0, případně PD 20 W. Poté je kompatibilní se všemi telefony vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi, které jsou touto technologií vybaveny přímo z výroby, nebo si k nim dokoupíte kompatibilní doporučené příslušenství.

Držák magnetické bezdrátové nabíječky Yenkee YSM 615 je navržen pro spolehlivé připevnění k mřížce větracích otvorů v autě. Váš telefon uchopí díky magnetu a udrží ho bezpečně na svém místě i v nerovném terénu. Navíc disponuje detekcí cizích předmětů, ochranou proti přehřátí, ochranou proti vstupnímu přepětí a ochranou výstupu před nadproudem. Na českém trhu v prodeji za 699 Kč od února 2022.

Publikoval: Mgr. Petr Dejnožka (Zdroj: ČTK)

Nabíjíte mobil v automobilu pohodlně? Teď navíc bezpečně a bez drátů! Foto: IT Revue.
zpět na články

inzerce

nahoru