Otevřít menu
Doprava dnes
-

Po integraci přepravce PPL nabízí Zaslat.cz více než 12 000 výdějních a sběrných míst

Platforma Zaslat.cz aktuálně nabízí nejširší síť výdejních a sběrných míst na českém trhu. Po integraci přepravce PPL jich nabízí více než 12 000. Tato integrace sběrných a výdejních míst společnosti PPL posílila základnu Zaslat.cz o 3 000 míst. Dohromady nabízí platforma přes 12 tisíc sběrných a výdejních míst a v plánu má další posílení sítě.

13:23 / 1. března 2023
Po integraci přepravce PPL nabízí Zaslat.cz více než 12 000 výdějních a sběrných místi

Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Zaslat.cz.

Popularita sběrných a výdejních míst v Česku roste rekordní rychlostí

Popularita sběrných a výdejních míst v Česku roste rekordní rychlostí, a to především v posledním roce a půl. Důvod je podle ředitele společnosti Zaslat.cz Miroslava Michalka jednoduchý. Po dvou letech, kdy kvůli pandemii většina lidí byla téměř permanentně ve svém domově, jsou lidé jednoduše víc pohybu a čekat na kurýra pro ně jednoduše už není tak přijatelné, jako v době pandemie,vysvětlil Miroslav Michalka. Z průzkumů vyplývá, že je pravidelně využívá až 70 % Čechů. Zaslat.cz nyní rozšířilo díky integraci PPL svou síť o více než 3 000 Parcelshopů a Parcelboxů tohoto přepravce, a na platformě tak nabízí více než 12 tisíc takových míst, ze kterých mohou zákazníci vyzvedávat a posílat své zásilky. Integrace PPL je pro nás i pro naše zákazníky zásadním krokem. Zaslat.cz tak upevnilo svou pozici silného hráče. Aktuálně poskytujeme nejvyšší počet sběrných a výdejních míst na českém trhu. Naši zákazníci si jednoduše vyberou ze širokého portfolia výdejen a vyzvednout si svůj balíček poblíž svého bydliště, ať už bydlí ve městě či na vesnici. Anebo jej naopak mohou odeslat,řekl Miroslav Michalko, ředitel společnosti Zaslat.cz a dodal: Máme signály i od našich dalších partnerů, že budou buď otevírat a nebo rozšiřovat vlastní sítě takových míst. V rámci tohoto roku chceme integrovat další tisíce míst v Česku a rozšířit naši síť i o desítky tisíc míst v zahraničí.

Zaslat.cz má ve svém portfoliu 8 balíkových dopravců s potenciálem integrovat dalších 12 dopravních společností. Integrace PPL (Professional Parcel Logistic) je pro brněnskou společnost velkým krokem na cestě k dosažení cíle poskytnout co nejjednodušší, nejrychlejší a nejpohodlnější cestu k odesílání balíků odkudkoliv a kamkoliv. Zatímco v minulosti se nabídka zaměřovala zejména na doručování od dveří ke dveřím, v posledním roce společnost intenzivně pracuje na rozšíření portfolia, nabídky služeb a vývoj vlastních technologických řešení pro firmy. Zákazníci Zaslat.cz mohou přes PPL prozatím posílat balíky pouze po České republice, a to buď s možností vyzvednutí na adrese, nebo podáním balíku na jedno z více než 3 tisíc sběrných míst. Další možnosti využití služeb dopravce PPL připravujeme. Zákazníci mohou zatím otestovat tuzemskou přepravu. K integraci takto velkého dopravce přistupujeme zodpovědně, a proto budeme spolupráci rozšiřovat postupně, doplnil Miroslav Michalko.

Publikoval: Karel Geba (Zdroj: Zaslat.cz)

zpět na články

inzerce

nahoru