Otevřít menu
Doprava dnes
-

ŘSD opravuje silnici I/13 mezi Ostrovem a Karlovými Vary

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) opravuje silnici I/13 mezi Ostrovem a Karlovými Vary. Práce na úseku o délce 1,4 kilometru vyjdou na 28,15 milionu korun bez DPH. Skončit by měly letos v červenci. Řidiči musí počítat s dopravním omezením, informovala ČTK Dana Zikešová z tiskového oddělení ŘSD.

15:07 / 4. května 2022
ŘSD opravuje silnici I/13 mezi Ostrovem a Karlovými Varyi

Foto: ŘSD

Obousměrná doprava je svedena do pravého jízdního pásu ve směru na Chomutov. "Řešený úsek se konkrétně skládá z levého jízdního pásu ve směru Karlovy Vary a všech větví mimoúrovňové křižovatky Ostrov – průmyslová zóna včetně okružní křižovatky," uvedla mluvčí. Po dobu stavebních prací bude uzavřený nájezd na obchvat Ostrova u průmyslové zóny. Řidiči musí využívat zbylé dva nájezdy.

Silničáři tam nyní vozovku frézují. "V rámci opravy dochází k výměně obrusné a ložné vrstvy asfaltu, sanaci výtluků, sanaci trhlin a opravě obrub na okružní křižovatce. V rámci prací jsou řešeny bezpečnostní závady," řekla Zikešová.

ŘSD v kraji zahájilo také opravu silnice u obce Stará Voda u Mariánských Lázní. Rekonstrukce povrchu komunikace vyjde na 28,34 milionů korun bez DPH. Práce budou rozděleny do tří etap, skončit by měly začátkem léta.

Publikoval: Mgr. Petr Dejnožka (zdroj: ČTK)

zpět na články

inzerce

nahoru