Otevřít menu
Doprava dnes
-

V síti DPO platí pro SMS jízdenky nové číslo

Ve vozech Dopravního podniku Ostrava (DPO) platí od 1. 3. 2022 nové telefonní číslo pro nákup SMS jízdenek pro přepravu. Nové číslo je: 902 06. Dosavadní telefonní číslo bude fungovat ještě i celý březen. Cena jízdenky a objednávkový text SMS zůstávají stejné. Informace o změně jsou zveřejněny na webových stránkách www.dpo.cz/sms a sociálních sítích DPO.

13:42 / 4. března 2022
V síti DPO platí pro SMS jízdenky nové číslo i

Foto: www.sdp-cr.cz

Cestující informují o  této změně nejen hlášení ve vozech, ale také informace na LCD panelech. Vyvěšeny jsou rovněž informační letáky (na označnících i ve vozidlech). Přepravní kontrola rozdává vizitky s novým telefonním číslem všem cestujícím, kteří se prokazují SMS jízdenkou.

„Všichni cestující, kteří si od poloviny ledna objednávali SMS jízdenku, obdrželi informaci o novém telefonním čísle i přímo v jejich SMS jízdence. Našim cestujícím chceme zajistit co největší pohodlí při změně dodavatele služby, a proto jsme se dohodli na současném fungování stávajícího i nového čísla až do konce března. Od 1. dubna už bude platné pouze nové telefonní číslo. Nový dodavatel služby SMS jízdenek pro DPO byl vybrán ve výběrovém řízení,“ sdělil generální ředitel a předseda představenstva DPO Daniel Morys.

Oproti dosavadnímu stavu spočívá rozšíření stávajících služeb dále v možnosti zakoupit si SMS jízdenku v mobilní aplikaci SEJF. Ta umožňuje nákup SMS jízdenek i v některých dalších provozech MHD v České republice.

 

Publikovala: Dagmar Lánská (zdroj: www.sdp-cr.cz)

zpět na články

inzerce

nahoru