Otevřít menu
Doprava dnes
-

Blíží se sraz legendárních amerických pick-upů RAM v Praze

V sobotu 3. června 2023 se v pražském HUMMER Centru v Praze 9 v Horních Počernicích setkají majitelé a také příznivci americké automobilové značky RAM. Již druhý ročník této akce nazvané RAMKEMP spolupořádá společnost TUCAR. Pořadatel připravil bohatý program a očekává se rekordní účast těchto legendárních pick-upů na akci.

7:09 / 31. května 2023
Blíží se sraz legendárních amerických pick-upů RAM v Prazei

Foto: Ilustrační foto. Zdroj: RAMKEMP.

Akce RAMKEMP si už vloni získala při svém premiérovém ročníku obrovskou popularitu

Již druhý ročník akce RAMKEMP bude opět srazem nejen majitelů všech generací modelů ikonické značky RAM, ale potěšení a zábavu zde najdou také milovníci všech ostatních amerických vozů. Narozdíl od loňského ročníku, který se konal v oblasti západních Čech, se celý letošní program přesouvá do HUMMER Centra v Praze 9 – Horních Počernicích, tedy adrenalinového off-road areálu poblíž dálnice D11 směrem na Hradec Králové.

Hlavní program akce RAMKEMP 2023 je naplánován na sobotu 3. června a jeho součástí budou, po ranní registraci hostů a návštěvníků, mimo jiné testovací jízdy s aktuálními modely značky RAM, spanilá jízda po okolí, adrenalinové SAFARI jízdy, dobrodružství na čtyřkolce, ale také možnost vyzkoušet aktuální modely motocyklů ikonické americké značky Harley-Davidson, která je partnerem akce. Celý den provázený zkušenými moderátory Martinem Stránským a Tomášem Richtrem bude ve znamení povídání o minulosti, současnosti i budoucnosti legendární automobilové značky RAM. Během akce však nebude chybět pro registrované návštěvníky bohatý catering s kulinářskými pochoutkami na grilu. Na své si přijdou také milovníci soutěží a bohaté tomboly.

"Akce RAMKEMP si už vloni získala při svém premiérovém ročníku obrovskou popularitu, a proto jsme se v roli významného prodejce amerických vozů v ČR rozhodli spolupodílet na letošním ročníku. Za západu Čech přesouváme tento sraz majitelů vozů značky RAM na okraj Prahy a první naše odhady po spuštění registrace směřují k rekordní účasti více než stovky vozů všech modelových řad této značky," sděluje k této akci Ivo Šebesta, výkonný ředitel společnosti TUCAR Plus s.r.o. a dodává: "RAM patří v našich prodejních a poprodejních službách k těm nejvíce žádaným a má mezi všemi zastupovanými americkými značkami společnosti TUCAR poměrně výsadní postavení. Naši zákazníci jsou lidé, kteří jdou ve světě současných trendů v mobilitě tak trochu proti proudu doby. Pro ně a stejně tak pro nás je totiž jízda amerikou vášní a životním stylem. A právě těmto srdcařům chceme věnovat tuto ojedinělou akci, plnou zábavy, hudby, adrenalinu a poznání. Těšíme se na všechny návštěvníky!"

Publikoval: Richar Mrkvička (Zdroj: ČTK, RAMKEMP)

zpět na články

inzerce

nahoru