Otevřít menu
Doprava dnes
-

Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě!

Prodloužený víkend díky čtvrtečnímu státnímu svátku se blíží, tak proč ho nevyužít k dalšímu výletu? Co takhle navštívit město Žamberk, kde najdete nejen místní pivovar, Muzeum starých strojů a technologií, hrad Litice anebo zříceninu hradu Žampach, ale teď už i opravené nádraží, z kterého může směrovat vaše cesta.

7:27 / 15. listopadu 2022
Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě!i

Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).

Nádraží v Žamberku se těší z nové fasády a střechy, opravené jsou také interiéry a přednádražní prostor, a to vše díky úspěšné rekonstrukci Správy železnic. Na nádraží v Žamberku najdete také opravené toalety, prostor pro cestující, i nový mobiliář nebo cyklostojany. 
 

Autor: Filip Červinka (zdroj: Správa železnic).

Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic).. Fotoreportáž: Úspěšná rekonstrukce nádraží v Žamberku láká k návštěvě! Foto: Opravené nádraží v Žamberku (zdroj fotky: Správa železnic)..
zpět na články

inzerce

nahoru