Otevřít menu
Doprava dnes
-

Smartwings otevírá pravidelnou linku z Bratislavy do Dubaje

Letecká společnost Smartwings otevírá 24. října pravidelné přímé letecké spojení z Bratislavy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech (SAE). Linka bude během zimního letového řádu provozována 1x týdně, každou neděli moderním letadlem Boeing 737 MAX 8. Smartwings v současné době provozují letecká spojení z Bratislavy a Košic do destinací v Řecku, Turecku a Egyptě.

18:35 / 14. září 2021
Smartwings otevírá pravidelnou linku z  Bratislavy do Dubaje

Letenky do Dubaje jsou již v prodeji a klienti si je mohou zakoupit na webových stránkách Smartwings a rovněž u prodejců letenek. Pravidelné letecké spojení do Dubaje nabízí Smartwings během zimního letového řádu také z Prahy (od 20.října denně). 

„Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout do této velmi oblíbené destinace nejen příznivé ceny letenek, ale i velmi atraktivní časy odletů, které ocení také cestující, kteří letiště v Dubaji využijí jako svůj přestupní bod při cestách například na Maledivy, Mauricius, Phuket, Seychely, do Kolomba, Maskatu, Bombaje či Bangkoku,“ říká Peter Šujan, obchodní ředitel Smartwings. 

Kromě linky do Dubaje bude letecká společnost Smartwings během zimního letového řádu provozovat z Bratislavy také charterové lety do Salalah v Ománu (1x týdně)    

Smartwings je největší českou leteckou společností (60 destinací). Lety kromě ČR provozuje také ze svých základen na Slovensku, Polsku, ve Francii, Maďarsku a Kanárských ostrovech. Od začátku října bude Smartwings nově zajišťovat leteckou dopravu také z deseti letišť v Německu a Švýcarsku pro německé cestovní kanceláře. Smartwings kromě pravidelných a charterových letů dlouhodobě zajišťují také celou řadu speciálních letů pro významné organizace po celém světě či mezinárodní sportovní kluby (vč. dopravy rumunského olympijského týmu do Tokia). V červenci byly Smartwings 2. nejdochvilnější aerolinkou v Evropě a 4. celkově na světě z 288 aerolinií. Smartwings je opakovaně držitelem certifikátu IOSA (IATA Operational Safety Audit) představující nejpokročilejší standardy provozní bezpečnosti a kvality v letecké přepravě. 

Na palubách letadel Smartwings Group platí přísná hygienická opatření. Vstup na paluby letadel skupiny Smartwings je možný jen s ochranou úst a nosu (respirátor). Interiér letadel prochází před a po každém letu důkladnou dezinfekcí. Letadla jsou vybavena vzduchovými filtry HEPA, které zachytí 99,97 % virů a bakterií. 

 

zpět na články

inzerce

nahoru