Otevřít menu
Doprava dnes
-

Nadační fond Pink Bubble otevřel odpočinkovou místnost na Letišti Václava Havla Praha

Speciální odpočinková místnost Nadačního fondu Pink Bubble se nachází přímo v Terminálu 1. Jejím cílem je představit činnost fondu a ukázat, jak dává naději dětem a mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Meditační salonek zároveň pomáhá podpořit odkaz bývalého prezidenta Václava Havla.

15:01 / 30. května 2023
Nadační fond Pink Bubble otevřel odpočinkovou místnost na Letišti Václava Havla Prahai

Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Letiště Václava Havla Praha.

Věřím, že čeští i zahraniční cestující najdou v Pink Bubble Meditation klid na zasloužený odpočinek

„Chceme být dobrým sousedem a pomáhat lidem v našem okolí. Proto jsem rád, že můžeme podpořit Nadační fond Pink Bubble, který pomáhá těžce nemocným pacientům. Věřím, že čeští i zahraniční cestující najdou v Pink Bubble Meditation klid na zasloužený odpočinek před odletem a zároveň se dozvědí o důležité činnosti Pink Bubble,“ uvedl Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha.

Slavnostního otevření se zúčastnili také ambasadoři a podporovatelé Nadačního fondu Pink Bubble jako Jiří Dvořák, Martin Pošta, Elizabeth Kopecká, Gabriela Partyšová, Miloš Pokorný či Jana Melichová. „Spolupráce na našem pokojíčku byla neuvěřitelně rychlá a skvělá. Letiště mám ráda, trávila jsem zde poměrně hodně času a vnímám ho jako hezkou zastávku do světa, kde i teď bude kousek růžové barvy naší nadace,“ řekla při slavnostním otevření Martina Šmuková, zakladatelka Nadačního fondu Pink Bubble.

Pink Bubble Meditation Lounge se nachází v neveřejné části Terminálu 1 před odletovými gaty. Odpočinková místnost je cestujícím dostupná nonstop.

Publikoval: Karel Geba (Zdroj: Letiště Václava Havla Praha)

zpět na články

inzerce

nahoru