Otevřít menu
Doprava dnes
-

Oprava železničního přejezdu u obce Horní Poříčí na Strakonicku

S opravou jednoho z železničních přejezdů na silnici I/22 u obce Horní Poříčí na Strakonicku začala Správa železnic minulý týden ve čtvrtek 20. 10. 2022. Se současnými stavebními úpravami na přejezdu souvisí dopravní opatření, na které upozornil Adam Koloušek z týmu komunikace Ředitelství silnic a dálnic ČR.

10:21 / 25. října 2022
Oprava železničního přejezdu u obce Horní Poříčí na Strakonicku i

Foto: pixabay

Samotnou rekonstrukci přejezdu provádí dělníci za úplné uzavírky silnice I/22. To znamená, že komunikace mezi Horažďovicemi a Katovicemi je nyní uzavřena. S ukončením prací se dle Veřejné vyhlášky vydané Krajským úřadem Jihočeského kraje počítá 30. 10. 2022

Řidiči musí využít objízdných tras, po nichž je veškerá doprava nyní vedena, a to následovně:

Katovice – Strakonice – silnice č. I/4 – MUK Nová Hospoda – silnice č. I/20 – Sedlice – Blatná – Tchořovice – Lnáře – Kasejovice – Životice – silnice č. II/188 – Oselce – Defurovy Lažany – Velký Bor – Horažďovice (obousměrně). Pro směr Horažďovice lze v úseku Strakonice – Sedlice využít objízdnou trasu po silnici č. II/173.

Pro linkovou osobní dopravu(BUS) vede objížďka takto:

Katovice – silnice č. I/22 – silnice č. II/172 – silnice č. III/17210 – silnice č. I/22 – silnice č. III/02217 – zastávka Horní Poříčí a dále po trase dle licence (obousměrně). 

Objízdné trasy jsou vyznačeny na mapě. O aktuální situaci rovněž informují webové stránky obce  Horní Poříčí.

Publikoval: Karel Geba (zdroj: ŘSD, www.horniporici.cz)

Oprava železničního přejezdu u obce Horní Poříčí na Strakonicku Foto: ŘSD.
zpět na články

inzerce

nahoru