Otevřít menu
Doprava dnes
-

Po Švýcarsku lze cestovat vlakem až dva dny zdarma

Cestovat po Švýcarsku až dva dny zdarma? Jde to. Švýcarsko můžete poznávat z paluby panoramatických vlaků velmi výhodně, a to s jízdenkou Swiss Travel Pass, kterou v jarní nabídce nabízí Swiss Travel System. Díky této nabídce lze získat jeden nebo dva dny neomezeného cestování po Švýcarsku zdarma.

14:15 / 19. března 2023
Po Švýcarsku lze cestovat vlakem až dva dny zdarmai

Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay.

Swiss Travel System na tento rok přichystal velice zajímavou nabídku

Swiss Travel System na tento rok přichystal velice zajímavou nabídku na jízdenky Swiss Travel Pass. Při nákupu Swiss Travel Passu na 4 dny získáte navíc jeden den neomezeného cestování po Švýcarsku zdarma, v případě nákupu Swiss Travel Passu na 8 dní poté získáte 2 dny navíc. Nákup jízdenky v této akci je nutné provést v období od 15. dubna do 14. května 2023 s tím, že první den cestování s takto zakoupeným Swiss Travel Passem může být v rozmezí již od 15. dubna až do 13. listopadu 2023. Bezplatné storno jízdenky a vrácení peněz je možné až jeden den před 1. dnem platnosti Swiss Travel Passu. Swiss Travel Pass v této nabídce pořídíte již od 199,- CHF. Bližší informace k nabídce naleznete na webu MojeSvycarsko.com/stp2023.

Síťová jízdenka Swiss Travel Pass (STP) je určena návštěvníkům Švýcarska a opravňuje k neomezenému cestování vlaky, poštovními autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky a MHD v 90 městech. Platnost jízdenky je na 3, 4, 6, 8 nebo 15 po sobě jdoucích dní. Volit lze mezi klasickým STP a verzí Flex, kdy si dny cestující vybírá v rámci jednoho měsíce dle svých prefencí, verze Youth a Youth Flex je poté určena cestovatelům do 26 let za sníženou cenu. Pro děti do 6 let je cestování po Švýcarsku zdarma, děti do 16 let poté se Swiss Family Card, která se vystavuje rodičům při nákupu STP zdarma, cestují taktéž v doprovodu alespoň jednoho z rodičů bezplatně. Bonus k STP je 100% sleva na nejstarší zubačku Evropy nebo klasickou lanovku na Rigi, dále na první kabrio lanovku světa na Stanserhorn a nejstrmější pozemní lanovku světa na Stoos, 50% slevu získáte na většinu horských železnic a lanovek a 25% slevu pro cestu na nejvýše položenou železniční stanici Evropy, Jungfraujoch – Top of Europe. Swiss Travel Pass platí i jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí po celém Švýcarsku. Cena samotné jízdenky nemusí na první pohled působit zrovna nejlépe, ale je ideální pro cestování po celém Švýcarsku, což se rozhodně vyplatí. STP v sobě zahrnuje také jízdy prémiovými panoramatickými vlaky – k Bernina Expressu, Glacier Expressu a Gotthard Panorama Expressu je nutné si separátně dokoupit místenky, jízda GoldenPass Expressem a Luzern-Interlaken Expressem je možná i bez místenky. Jízdenky Swiss Travel Pass lze navíc zakoupit ještě v České republice před cestou u CK ČEDOK nebo CK Švýcarsko vlakem, které vám také zajistí místenky na panoramatické vlaky.

Publikoval: Karel Geba (Zdroj: ČTK)

zpět na články

inzerce

nahoru