Otevřít menu
Doprava dnes
-

Pohodlí cestujících je pro Leo Expres jednou z hlavní priorit

Leo Express jako jediný český dopravce vrací až do konce srpna 100 % z ceny jízdného v případě její nefunkčnosti. Leo Express tím poukazuje na to, že pohodlí cestujících je pro dopravce jednou z hlavních priorit.

7:20 / 29. června 2023
Pohodlí cestujících je pro Leo Expres jednou z hlavní prioriti

Foto: Ilustrační foto. Zdroj: Leo Express.

Leo Express až do konce srpna garantuje cestujícím funkční klimatizaci ve všech dálkových vlakových spojích

V horkých dnech je příjemné ochlazení při cestování vlakem nutností, proto Leo Express až do konce srpna garantuje cestujícím funkční klimatizaci ve všech dálkových vlakových spojích. V opačném případě vrátí zákazníkům 100 % z ceny jízdenky v leo kreditech. Dopravce zároveň automaticky upravuje intenzitu klimatizace ve vozech podle vnější teploty, aby nedocházelo k teplotním šokům. Cestující se mohou na palubě ochladit také zmrzlinou nebo vychlazenými nápoji.

Historicky jela absolutní většina zákazníků na dálkových vlakových spojích Leo Express s funkční klimatizací, v opačném případě jim dopravce vracel 25 % z ceny jízdenky v leo kreditech z důvodu snížení komfortu. Nyní se její funkčnost rozhodl dopravce garantovat.

V případě, že klimatizace nebude fungovat déle než 45 minut a zároveň nebude možné cestujícího přesadit na jiné klimatizované místo ve vlaku, pak mu bude vráceno 100 % z ceny jízdného v leo kreditech. Stačí, aby byl cestující členem věrnostního programu Smile Club, v rámci, kterého kromě garance funkčnosti klimatizace může čerpat i další výhody. Například cashback až ve výši 10 % z ceny jízdného za každou jízdu.

Publikoval Richard Mrkvička (Zdroj: Leo Express)

zpět na články

inzerce

nahoru