Otevřít menu
Doprava dnes
-

Posun k realizaci projektu trati Praha – Beroun! Předběžné tržní konzultace jsou vypsány

Pro další postup přípravy investiční akce vypsala Správa železnic předběžné tržní konzultace, na kterých by ráda od budoucích možných zhotovitelů získala informace pro optimální návrh a realizaci projektu Novostavba trati Praha - Smíchov - Beroun. 

11:14 / 6. ledna 2022
Posun k realizaci projektu trati Praha – Beroun! Předběžné tržní konzultace jsou vypsányi

Foto: Správa železnic (vizualizace - Cesta vlakem z Prahy do Berouna se zkrátí. Trať povede nejdelším tunelem.)

Zahájení předběžné tržní konzultace je zároveň oznámeno ve věstníku veřejných zakázek a jeho prostřednictvím také v systému Úředního věstníku Evropské unie (TED). Zadavatel připustí k účasti v předběžné tržní konzultaci všechny dodavatele, kteří prokáží zkušenost se zhotovením ražených tunelů delších než 500 metrů v oblasti dopravních staveb a vyplní registrační formulář.

Projekt bude potenciálním zhotovitelům představen formou videokonference, účastníci budou seznámeni s uvažovaným návrhem technického řešení (v současné době je zpracovávána dokumentace na územní rozhodnutí) a následně bude probíhat řízená diskuze. Na jejím konci budou účastníci vyzváni k vyplnění dotazníků, které jim budou zaslány po videokonferenci. Odpovědi na dotazníky následně Správa železnic vyhodnotí.

Správa železnic chystá „Meet the buyer“ setkání


V rámci přípravy uvedeného projektu chce Správa železnic rovněž vypsat několik zakázek na zhotovení průzkumných prací. Pro seznámení potenciálních zhotovitelů s rozsahem průzkumných prací chystá společné setkání „Meet the buyer“, které bude probíhat formou videokonferenčního jednání. Během něj zástupci Správy železnic představí projekt i rozsah průzkumných prací. Následně bude probíhat řízená diskuze k těmto tématům.

Zájem o účast v první předběžné tržní konzultaci i na společném setkání „Meet the buyer“ lze vyjádřit prostřednictvím registračních formulářů. Zde nechybí ani výzva k účasti v předběžné tržní konzultaci. V ní naleznete pokyny k vyplnění registračního formuláře. Máte-li zájem se předběžné tržní konzultace nebo společného setkání „Meet the buyer“ zúčastnit, prosíme o zaslání vyplněného registračního formuláře podle návodu   uvedeného ve výzvě. Ve fromuláře jsou uvedena i data termínů, do nichž je nutno vyplněné formuláře odeslat.

Podrobnější informace včetně formuláře naleznete ZDE!

 

Autor: Bc. Filip Červinka (zdroj: Správa železnic)

Posun k realizaci projektu trati Praha – Beroun! Předběžné tržní konzultace jsou vypsány Foto: Správa železnic (vizualizace - Cesta vlakem z Prahy do Berouna se zkrátí. Trať povede nejdelším tunelem.). Posun k realizaci projektu trati Praha – Beroun! Předběžné tržní konzultace jsou vypsány Foto: Správa železnic.
zpět na články

inzerce

nahoru