Otevřít menu
Doprava dnes
-

RAIL BUSINESS DAYS zamíří do Ostravy! K vidění budou další zajímavosti.

Mezinárodní železniční veletrh a konference RAIL BUSINESS DAYS se po letošním úspěšném ročníku v příštím roce stěhuje do Ostravy. Nový areál Trojhalí Karolina nabídne možnost dalšího rozvoje veletrhu. Informovalo o tom generální ředitelství veletrhu.

19:41 / 21. listopadu 2022
RAIL BUSINESS DAYS zamíří do Ostravy! K vidění budou další zajímavosti.i

Foto: RAIL BUSINESS DAYS 2023 v Ostravě!

Veletrh světových rozměrů proběhne 5. – 7. června 2023 a propojuje mezinárodní veletrh železničních i drážních vozidel pro širokou i odbornou veřejnost, odbornou konferenci a společenské setkání na B2B rovině, a to vše v jednom jediném areálu.

Veletržní část bude opět přístupná odborné i široké veřejnosti. Nabídne návštěvníkům vnitřní a venkovní expozice výrobců kolejových vozidel, provozovatelů železniční osobní i nákladní dopravy, subjektů a společností zaměřených na správu a výstavbu infrastruktury, vývojových a výzkumných subjektů, veřejných dopravních institucí i úřadů. 

Jedním z velkých lákadel, nejen pro návštěvníky z řad veřejnosti, bude zajisté znovu venkovní expozice železničních kolejových vozidel a další techniky. Na stovkách metrů kolejí se přímo v areálu představí až desítky osobních, nákladních i dalších speciálních vozidel.

Konferenční část, která proběhne 5. června, nabídne bohatý program a setkání s předními odborníky z oboru. Neformální zóna poté nabídne přítomným zástupcům společností a institucí možnost kdykoli během dne navázat na veletržní a konferenční program a uskutečnit nerušené osobní setkání na bázi B2B či B2G.

Více informací najdete na webu https://railbusinessdays.cz

 

zpět na články

inzerce

nahoru