Otevřít menu
Doprava dnes
-

Smartwings získaly v zahraničí další kontrakty

Letecká společnost Smartwings se v zahraničí opět stala vítězem výběrových řízení na zajišťování letecké přepravy. Pro dva významné zahraniční touroperátory bude Smartwings od poloviny října do konce dubna 2022 zajišťovat letecká spojení z Kanárských ostrovů do šesti evropských destinací. 

15:21 / 23. září 2021
Smartwings získaly v zahraničí další kontrakty

Z Las Palmas bude Smartwings létat do Helsinek (1x týdně), Bělehradu (1x týdně), Talinu (1x týdně), Sofie (1x týdně) a norských měst Bodø a Tromsø (1x týdně). Nedávno Smartwings získaly nový kontrakt na leteckou dopravu pro německé cestovní kanceláře. „Jsme rádi, že jsme dokázali opět uspět v konkurenci leteckých společností. Na Kanárských ostrovech budeme mít základu pro celkem 3 letadla. Během zimy budeme létat nejen z českých letišť, ale také z Německa, Polska, Slovenska, Francie a Kanárských ostrovů, říká Roman Vik, člen představenstva a generální ředitel Smartwings. 

Od 1.října 2021 bude Smartwings nově zajišťovat leteckou dopravu pro německé cestovní kanceláře. Lety budou provozovány z 10 letišť v Německu a Švýcarsku (Mnichov, Hamburk, Brémy, Düsseldorf, Leipzig, Drážďany, Hannover, Stuttgart, Norimberk a Curych) a budou směřovat na Kanárské ostrovy (Gran Canaria, Fuerteventura) a na řecké ostrovy Kréta a Rhodos. 

Flotila Smartwings Group čítá 44 letadel

Smartwings nyní nabízí z českých letišť lety do 60 destinací. Během zimního letového řádu budou provozována letecká spojení z Prahy na Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura), na Mallorku, do Málagy, Tel Avivu, Egypta (Hurghada, Marsa Alam), na Kapverdské ostrovy, do Ománu (Salalah), Londýna, Moskvy nebo Petrohradu. Od 20. října Smartwings obnoví přímé lety z Prahy do Dubaje v SAE (denně). Nově, od 24. října, bude Smartwings létat do Dubaje také z Bratislavy. Smartwings nabízí cestujícím do Dubaje nejen velmi výhodné ceny letenek, ale i atraktivní časy odletů, což ocení zejména ti, kteří letiště v Dubaji využívají jako svůj přestupní bod při cestách například na Maledivy, Mauricius, Phuket, Seychely, do Kolomba, Maskatu, Bombaje či Bangkoku. 

Na palubách letadel Smartwings Group platí přísná hygienická opatření. Vstup na paluby letadel skupiny Smartwings je možný jen s ochranou úst a nosu (respirátor). Smartwings svým klientům nadále nabízí změnu termínu bez poplatku. Cestující mají také možnost si současně s letenkou zakoupit přímo na webových stránkách Smartwings cestovní pojištění, které zahrnuje krytí případů onemocnění COVID-19. 

Smartwings je největší českou leteckou společností. Kromě České republiky působí také v Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech. Kromě pravidelných linek a charterových letů společnost dlouhodobě zajišťuje speciální lety pro sportovní kluby a významné organizace po celém světě. Flotila Smartwings Group čítá 44 letadel.

Autor: Filip Červinka 

Smartwings získaly v zahraničí další kontrakty . Smartwings získaly v zahraničí další kontrakty .
zpět na články

inzerce

nahoru