Otevřít menu
Doprava dnes
-

Správa Ostrava plánuje do roku 2022 významné opravy za stamiliony korun

Před vypuknutím nové stavební sezony se postupně formují plány investic v roce 2022. Ředitelství silnic a dálnic ČR v Moravskoslezském kraji předpokládá provedení oprav za stovky milionů českých korun. Konkrétní lokace a časový horizont představuje přiložená mapa.

15:34 / 22. ledna 2022
Správa Ostrava plánuje do roku 2022 významné opravy za stamiliony koruni

Foto: ŘSD

Barevné schéma zastupuje celý kraj. Zamýšlené opravy silnic a mostů jsou rovnoměrně rozmístěny po celém území. Na severu stojí za zmínku například oprava povrchu silnice I/57 u Třemešné. Hned dvě opravy za sebou čekají silnici I/45 z Krnova do Bruntálu, na jihu kraje připravují nová protihluková opatření silnice I/56 v Hodoňovicích. Ve Frenštátu pod Radhoštěm se opravuje most, zatímco západní sekci oprav mohou zastupovat práce na propustku v Odrách na silnici I/47 či rekonstrukce vozovky mezi Hladkými Životicemi a Šenovem. Ani východ Moravskoslezska nebude ušetřen vysokých investic, protože se připravuje například oprava povrchu silnice I/67 trasy Karviná–Koukolná.

Správa Ostrava plánuje do roku 2022 přes 20 významných oprav, přičemž jedna z nejdůležitějších už byla zahájena (oprava vítkovických mostů v Ostravě).

Autor: Bc. Filip Červinka (zdroj: ŘSD)

Správa Ostrava plánuje do roku 2022 významné opravy za stamiliony korun Foto: ŘSD.
zpět na články

inzerce

nahoru