Otevřít menu
Doprava dnes
-

STUDENT LOUNGE je přirozenou součástí veletrhu RAIL BUSINESS DAYS

Mezinárodní veletrh RAIL BUSINESS DAYS nabízí další možnost prezentace firem. Moderní koncept veletrhu přináší firmám efektivní nástroj komunikace se studenty technických vysokých a středních škol. V samostatných prostorách veletrhu, zároveň v bezprostřední blízkosti obchodní zóny, vznikne STUDENT LOUNGE, kde budou mít firmy možnost prezentovat své nabídky kariérního a profesního rozvoje pro studenty. Studenti tak mohou využít příležitost setkat se se zástupci firem, diskutovat a zjistit informace o svém budoucím možném uplatnění na trhu práce.

12:33 / 26. března 2022
STUDENT LOUNGE je přirozenou součástí veletrhu RAIL BUSINESS DAYS

Jedinečnou příležitost prezentace firem a setkání se studenty nabízí STUDENT LOUNGE v rámci veletrhu RAIL BUSINESS DAYS. Jedná se o efektivní propojení firem - výrobců kolejových vozidel, provozovatelů osobní i nákladní dopravy, výzkumných a vývojových institucí - a studentů z technických středních a vysokých škol. Tato oddělená část výstavy poskytuje firmám prostor pro prezentaci a efektivní interakci se studenty. Studentům STUDENT LOUNGE nabízí možnosti propojení se s firmami již během studia, a to například formou stáží. Dále pak poskytne informace o nejnovějších volných pracovních místech a pracovních příležitostech a zároveň nabídne diskuzi k technickým otázkám. Student Lounge je současně i prostor pro relax od veletržního shonu.

“Studenti mají vstup na veletrh zdarma, školy zde mohou prezentovat své projekty a firmy naopak mohou nabídnout studentům spolupráci na projektech, stáže či budoucí uplatnění. Toto spojení a zároveň veletrh, kde vystavují největší hráči v oboru kolejové dopravy, jsou velkým potenciálem naší akce. Cílem RAIL BUSINESS DAYS je nabídnout oboru kolejové dopravy podmínky pro růst a rozvoj. Myslím, že právě takový koncept respektující aktuální potřeby je v dnešní době nejen žádoucí, ale naprosto nutný,” říká Michal Sirovátka, ředitel RAIL BUSINESS DAYS.

“Vnímáme velký zájem o prezentaci z řad firem. Jsme rádi, že jsme nabídkou reflektovali na požadavky našich vystavovatelů. V rámci STUDENT LOUNGE se představí mimo jiné Siemens Mobility, Správa železnic, České dráhy a AŽD Praha,” doplňuje Michal Sirovátka.

Pro více informací včetně nákupu vstupenek, získání vstupu na konferenci a registraci mezi vystavovatele navštivte naše webové stránky www.railbusinessdays.cz.

Publikoval: Mgr. Petr Dejnožka (zdroj: RBD)

STUDENT LOUNGE je přirozenou součástí veletrhu RAIL BUSINESS DAYS .
zpět na články

inzerce

nahoru