Otevřít menu
Doprava dnes
-

Už máte mobilní aplikaci DopravaDnes? Mějte všechny informace při ruce!

První mobilní aplikace s informacemi nejen z tuzemské dopravy se před několika měsíci naplno rozjela. Postaral se o to portál DopravaDnes.cz. Stahujte aplikaci na AppStore i Google Play a mějte všechny aktuální informace ze světa dopravy při ruce.

11:02 / 21. července 2022
Už máte mobilní aplikaci DopravaDnes? Mějte všechny informace při ruce!i

Foto: První mobilní aplikace s dopravními zprávami! (Zdroj: appkee.cz).

Aplikace DopravaDnes obsahuje veškeré informace z webu dopravadnes.cz. Chcete mít všechny aktuální informace z dopravy při ruce? Pak je ideální volbou stáhnutí exkluzivní mobilní aplikace DopravaDnes.

DopravaDnes je odborný měsíčník pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici a logistiku. Přináší informace z dopravy v ČR vždy aktuálně, přehledně a hlavně srozumitelně. Na své si přijde jak odborník, tak obyčejný člověk, který chce být v obraze. Veškeré informace jsou nejen v mobilní aplikaci přehledně rozdělené podle regionů a druhů dopravy.

První medium z oblasti dopravy, které disponuje mobilní aplikací

Nejen časopis a webový portál dopravadnes.cz, ale už i mobilní aplikace si klade za cíl přinášet především pozitivní informace ze světa dopravy. Negativit je v naší společnosti až až, v České republice se díky odhodlaným společnostem a státním organizacím zvelebují nejen železniční stanice. „Chceme se profilovat jako důsledně nezávislé a na odborných informacích a faktech postavené periodikum informující o novinkách, aktuálním dění a plánovaných událostech v dopravní a logistické oblasti,“ vypočítává obchodní zástupkyně DopravaDnes.cz Lucie Godwin. 

„Dalším z dílčích cílů či výhod je jednoznačně naše touha v pozitivní vlně propojovat firmy, ať už soukromé či veřejné navzájem,“ dodává Lucie Godwin. DopravaDnes se již těší na novinky a další zajímavosti. „Aplikaci pro všechny mobilní operátory? To žádné medium z oblasti dopravy nemá,“ upozorňuje Lucie Godwin. „Budeme zavádět nové rubriky, které budou mapovat úspěchy českých firem a obecně o tom informovat,“ dodává ve svém výčtu Godwin.

Aplikaci naleznate na:

Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.appkee.dopravadnes&hl=cs 

App Store: https://apps.apple.com/cz/app/dopravadnes/id1605493298

 

Autor: Filip Červinka

zpět na články

inzerce

nahoru