Otevřít menu
Doprava dnes
-

VCHD Cargo vozí nové výměnné nástavby

Přepravní společnost VCHD Cargo zahájila spolupráci na přepravě prázdných výměnných nástaveb přímo z jejich výroby do centrálního skladu v Dortmundu. Využívá k tomu synergií se svými dálkovými mezinárodními linkami, které vedou přes Porúří v Německu.

14:54 / 9. července 2023
VCHD Cargo vozí nové výměnné nástavby

VCHD Cargo, která má své dceřiné společnosti v Německu, rozšířila svoje portfolio služeb o přepravu nových výměnných nástaveb. Tyto přepravní kontejnery určené pro pozemní přepravy, většinou formou sběrné služby, jsou opatřené stojnými nohami a je tak možné je od tahače jednoduše odstavit. Tahač je pak uzpůsobený pro převoz dvou výměnných nástaveb v tandemové soupravě. „Spolupráce v oblasti přeprav nových výměnných nástaveb dobře doplňuje naše zakázky v Německu,“ říká Ing. Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo, a dodává, „naše mezinárodní linky velmi často převážejí zboží našich zákazníků právě ve výměnných nástavbách, těžíme tak nejen z časových a regionální synergií, ale i z know-how našich řidičů, které mají s výměnnými nástavbami dlouholeté zkušenosti.“ VCHD Cargo přepravuje nové výměnné nástavby typu Krone z výroby v Herzlake do centrálního skladu v Dortmundu. Výhodou je, že optimální trasa vede přes německé Rheine, kde má společnost VCHD Cargo služební byt a které je místem střídání firemních posádek.

VCHD Cargo má ve své flotile 230 nákladních motorových vozidel a řadu přípojných vozidel včetně vlastních výměnných nástaveb, které používá pro přepravy pro své zákazníky, případně je nabízí k dlouhodobému či krátkodobému pronájmu.

Autor: Lucie Sogelová (zdroj: TZ VCHD Cargo)

zpět na články

inzerce

nahoru